Educas s.r.o.
Hloža 1221
018 61 Beluša

IČO : 47393050
DIČ : 2023861037

tel.: +421 (0)908 043 183
e-mail: obchod@educas.sk
web: www.educas.sk

Bankové spojenie: Fio banka
č.ú.: 2800501216/8330

 

Nájdete nás aj na www.poziadavka.sk
Mgr. Juraj Prostredný EDUCAS na www.poziadavka.sk

O nás

Vážený obchodný partner,
Educas je mladá perspektívna spoločnosť, zaoberajúca sa predajom školského a predškolského nábytku, školských a kancelárskych tabúľ.

Ponúkame odborný prístup, atraktívne ceny a kvalitu overenú množstvom spokojných zákazníkov po celom svete.
Našim cieľom je presvedčiť zákazníka o tom, že v prípade kúpy tovaru od firmy Educas boli jeho finančné postriedky vynaložené racionálne a naozaj efektívne.

Okrem moderného dizajnu, širokej farebnej škály a ergonomického prevedenia naše výrobky spĺňajú normy EÚ a môžete ich nájsť vo viacerých krajinách celého sveta: Japonsku, USA, Veľkej Británii, Nemecku, Katare, Spojených arabských emirátoch, .... .

Výrobky sú certifikované systémom manažérstva kvality ISO 9001/2000. Pri ich výrobe boli splnené prísne normy, ktoré eliminujú škodlivé dopady na životné prostredie, v súlade so systémom enviromentálneho manažérstva podľa ISO 14001:2004.

Vážení zákazníci, v týchto dňoch oslovujeme klasickou aj elektronickou poštou prostredníctvom našich partnerov Vás - povinné osoby s ponukami obchodnej spolupráce. Zároveň ide o našu profesionálnu zvedavosť na Vašu spätnú väzbu a reakciu, teda nielen na reflektovanie k spolupráci, ale aj určenie právneho základu pri spracúvaní kontaktných údajov - ide o zmluvné a predzmluvné vzťahy, oprávnený záujem prevádzkovateľa, je v tomto prípade potrebný súhlas dotknutej osoby ak je možné považovať konkrétny kontakt za osobný údaj alebo o kombináciu právnych základov ? Vyhodnotenie na základe Vašej spätnej odozvy vypublikujeme na našej a webovej stránke. Vďaka za Vašu trpezlivosť a ústretovosť a koho sme sa našim prieskumom spojeným s oslovením dotkli, vopred sa ospravedlňujeme.