Referencie od našich zákazníkov

V mesiaci november, si Stredná odborná škola technická Námestovo objednala od spoločnosti Educas s.r.o. stoličky a lavice pre potreby školy, na zabezpečenie výuky.

Objednaný tovar zodpovedal tovaru deklarovanému na stránke spoločnosti. Tovar sme dostali tak, ako bol objednaný. Zodpovedala farba, aj kvalita vyhotovenia. Termín dodania bol daný potrebou vyrobiť objednaný tovar. Dodanie tovaru bolo zabezpečené na miesto určenia, podľa našich požiadaviek, tovar bol dobre zabalený a nepoškodený. Komunikácia prebiehala bez problémov. S pánom Prostredným sme našli riešenie, aj po zadaní objednávky. Verím, že v prípade potreby ďalších tovarov na vybavenie učební a dobrej cenovej ponuke sa na túto spoločnosť obrátime.

2019

Stredná odborná škola technická Námestovo, Ing. Bernard Adamus Vedúci technickej skupiny.

Potrebovali sme  zariadiť školským nábytkom dve triedy, tak sme oslovili firmy, ktoré majú v ponuke školský nábytok. Urobili sme prieskum trhu s určitými požiadavkami . Ponuky prichádzali, no najviac nás zaujala ponuka od Educas, s.r.o. Cena nábytku bola primeraná, nie prehnane vysoká. Objednali sme si výškovo nastaviteľné lavice a stoličky spolu s katedrami a učiteľskými stoličkami v žltom prevedení, samozrejme s montážou.

Tovar prišiel  v dohodnutom  termíne, vo vyhotovení  a farbe presne podľa našich predstáv, zmontovaný. Zložili nám ho tam, kde sme potrebovali. Boli sme príjemne prekvapení kvalitou vyhotovenia a ochotou a ústretovosťou  pána konateľa, ktorý nás informoval telefonicky  o „pohybe“  objednaného tovaru.

V budúcnosti, ak budeme potrebovať opäť zariadiť učebne, šatne, chodby či jedáleň, určite oslovíme túto spoločnosť!

2019

Základná škola s materskou školou, Kornela Mahra 11, 917 08 Trnava

Dobrý deň,

spoločnosť Educas s.r.o. naša škola pozná už dlhšie, mali sme možnosť s nimi spolupracovať pri kúpe školského nábytku, konkrétne školské tabule typu TRIPTICH s piestovým posuvným systémom. Na základe dobrej spolupráce a kvality tovaru, sme sa rozhodli osloviť ich aj s požiadavkou zakúpenia školského setu – lavice a stoličky. Komunikácia, tak, ako je u nich zvykom, bola bezproblémová, dokonca sa prispôsobili našim požiadavkám a aj lehote dodania. Vrelo všetkým odporúčam obrátiť sa na spoločnosť EDUCAS s.r.o.

2016, 2019

SOŠ obchodu a služieb PrievidzaMgr. Darina Krčíkova - riaditeľka školy

Škola umeleckého priemyslu v Trenčíne, Staničná 8, Trenčín 911 05 spolupracovala s firmou Educas s.r.o., na dodávke šatňových skriniek pre študentov našej školy.

V roku 2018 sa zrealizovala I. etapa – dodávka a montáž 45ks trojskriniek a v roku 2019 II.etapa – dodávka a montáž 45ks trojskriniek. Mali sme špecifické požiadavky na vnútorné vybavenie skriniek ako aj na farebné prevedenie skriniek, čo bolo firmou akceptované.

S kvalitou a celkovým vzhľadom skriniek sme veľmi spokojní, skultúrnil sa priestor študentských šatní, celá koncepcia riešenia šatní veľmi dobre zapadá už do zrealizovanej rekonštrukcie vstupnej haly do školy, čo vytvára veľmi elegantný a príjemný priestor.

V roku 2020 plánujeme dokončiť rekonštrukciu šatní dokúpením ďalších skriniek, čo budeme riešiť už len s firmou Educas s.r.o., nakoľko sme veľmi spokojní nielen s kvalitou, vyhotovením, ale aj s ústretovosťou firmy čo sa týka komunikácie, špecifických požiadaviek, termínov dodania.

Ďakujeme za doterajšiu spoluprácu a veríme v úspešnosť dokončenia celej rekonštrukcie študentských šatní na ŠUP Trenčín.

2018, 2019, 2020

Škola umeleckého priemyslu v Trenčíne, Staničná 8, TrenčínPaedDr. Ivan Štefka - riaditeľ školy

U firmy Educas s.r.o. si naša Stredná odborná škola technická, Ul. 1. mája 500, Vráble objednala v roku 2019 šatňové skrinky v rôznych farebných prevedeniach. Chceme touto cestou vysloviť poďakovanie za dodanie kvalitného tovaru, rýchlosť jeho dodania a v neposlednom rade oceňujeme výbornú vzájomnú komunikáciu. Tovar bol dodaný v termíne a skrinky sme umiestnili v šatni žiakov teoretického vyučovania a praktického výcviku. Skrinky ktoré nám dodali sú pevné a kvalitne vyhotovené.

2019

SOŠT VrábleAlžbeta Imreová

Spoločnosť Educas s.r.o. nám do školy dodala 8 ks krídlových tabúľ s posuvným systémom. S ich cenou i  kvalitou sme zatiaľ veľmi spokojný. Posuvný systém je bezproblémový, tichý. trochu sme sa však natrápili s jeho vyvažovaním, keďže sa tam vkladajú lámané obrubníky, dokonca zopár sme ich museli aj dokúpiť. So spoločnosťou spolupracujeme viacero rokov, veľmi oceňujem komunikáciu s konateľom spoločnosti p. Prostredným a verím, že aj v budúcnosti využijeme ich služby.
PhDr. B. Vaľko, riaditeľ ZŠ, Ing. O. Kožucha 11, Spišská Nová Ves, 2020