Referencie od našich zákazníkov

Potrebovali sme  zariadiť školským nábytkom dve triedy, tak sme oslovili firmy, ktoré majú v ponuke školský nábytok. Urobili sme prieskum trhu s určitými požiadavkami . Ponuky prichádzali, no najviac nás zaujala ponuka od Educas, s.r.o. Cena nábytku bola primeraná, nie prehnane vysoká. Objednali sme si výškovo nastaviteľné lavice a stoličky spolu s katedrami a učiteľskými stoličkami v žltom prevedení, samozrejme s montážou.

Tovar prišiel  v dohodnutom  termíne, vo vyhotovení  a farbe presne podľa našich predstáv, zmontovaný. Zložili nám ho tam, kde sme potrebovali. Boli sme príjemne prekvapení kvalitou vyhotovenia a ochotou a ústretovosťou  pána konateľa, ktorý nás informoval telefonicky  o „pohybe“  objednaného tovaru.

V budúcnosti, ak budeme potrebovať opäť zariadiť učebne, šatne, chodby či jedáleň, určite oslovíme túto spoločnosť!

Základná škola s materskou školou, Kornela Mahra 11, 917 08 Trnava

Dobrý deň,

spoločnosť Educas s.r.o. naša škola pozná už dlhšie, mali sme možnosť s nimi spolupracovať pri kúpe školského nábytku, konkrétne školské tabule typu TRIPTICH s piestovým posuvným systémom. Na základe dobrej spolupráce a kvality tovaru, sme sa rozhodli osloviť ich aj s požiadavkou zakúpenia školského setu – lavice a stoličky. Komunikácia, tak, ako je u nich zvykom, bola bezproblémová, dokonca sa prispôsobili našim požiadavkám a aj lehote dodania. Vrelo všetkým odporúčam obrátiť sa na spoločnosť EDUCAS s.r.o.

SOŠ obchodu a služieb PrievidzaMgr. Darina Krčíkova - riaditeľka školy

Škola umeleckého priemyslu v Trenčíne, Staničná 8, Trenčín 911 05 spolupracovala s firmou Educas s.r.o., na dodávke šatňových skriniek pre študentov našej školy.

V roku 2018 sa zrealizovala I. etapa – dodávka a montáž 45ks trojskriniek a v roku 2019 II.etapa – dodávka a montáž 45ks trojskriniek. Mali sme špecifické požiadavky na vnútorné vybavenie skriniek ako aj na farebné prevedenie skriniek, čo bolo firmou akceptované.

S kvalitou a celkovým vzhľadom skriniek sme veľmi spokojní, skultúrnil sa priestor študentských šatní, celá koncepcia riešenia šatní veľmi dobre zapadá už do zrealizovanej rekonštrukcie vstupnej haly do školy, čo vytvára veľmi elegantný a príjemný priestor.

V roku 2020 plánujeme dokončiť rekonštrukciu šatní dokúpením ďalších skriniek, čo budeme riešiť už len s firmou Educas s.r.o., nakoľko sme veľmi spokojní nielen s kvalitou, vyhotovením, ale aj s ústretovosťou firmy čo sa týka komunikácie, špecifických požiadaviek, termínov dodania.

Ďakujeme za doterajšiu spoluprácu a veríme v úspešnosť dokončenia celej rekonštrukcie študentských šatní na ŠUP Trenčín.

Škola umeleckého priemyslu v Trenčíne, Staničná 8, TrenčínPaedDr. Ivan Štefka - riaditeľ školy

U firmy Educas s.r.o. si naša Stredná odborná škola technická, Ul. 1. mája 500, Vráble objednala v roku 2019 šatňové skrinky v rôznych farebných prevedeniach. Chceme touto cestou vysloviť poďakovanie za dodanie kvalitného tovaru, rýchlosť jeho dodania a v neposlednom rade oceňujeme výbornú vzájomnú komunikáciu. Tovar bol dodaný v termíne a skrinky sme umiestnili v šatni žiakov teoretického vyučovania a praktického výcviku. Skrinky ktoré nám dodali sú pevné a kvalitne vyhotovené.

SOŠT VrábleAlžbeta Imreová