Rada by som sa Vám poďakovala za spoluprácu a ústretovosť pri zakúpení setov školských lavíc a stoličiek L2P-2 + stolička SPP-1 s katedrou vo Vašej spoločnosti Educas s.r.o. v januári 2022. Po telefonickom skontaktovaní sa a následnej vzájomnej emailovej komunikácii a objednávke oceňujem veľmi rýchle vybavenie a následné dodanie objednávky a naozaj ústretové zladenie termínu dodávky, a to vzhľadom na vianočné prázdniny. Rovnako oceňujem dodržanie termínu 6 týždňov, keďže objednané produkty zadávate do výroby.

Samotné produkty v skutočnosti zodpovedajú vyobrazeniu na Vašej stránke. Vyhotovenie drevených ako aj kovových častí  je kvalitné a mimoriadne vhodné do školských priestorov je vyhotovenie lavíc so zaoblenými hranami. Taktiež realite zodpovedá aj na Vašej stránke zverejnená paleta farieb. Okrem toho chcem vyzdvihnúť veľmi podstatnú vec, ktorou je cena. Cenovo sú nami objednané produkty Educas s.r.o. oproti iným výrobcom skutočne najvýhodnejšie a ponúkajú naozaj výbornú kvalitu. Vrelo Vašu spoločnosť odporúčam všetkým záujemcom o školský nábytok, resp. vybavenie pre školy a verím, že rovnako úspešná bude v prípade potreby aj ďalšia spolupráca.

S pozdravom,

PaedDr. Katarína Pajtašová, pedagóg SOST, Partizánska1, Michalovce, január 2022

Škola umeleckého priemyslu v Trenčíne, Staničná 8, Trenčín 911 05 spolupracovala s firmou Educas s.r.o., na dodávke šatňových skriniek pre študentov našej školy.

V roku 2018 sa zrealizovala I. etapa – dodávka a montáž 45ks trojskriniek a v roku 2019 II.etapa – dodávka a montáž 45ks trojskriniek. Mali sme špecifické požiadavky na vnútorné vybavenie skriniek ako aj na farebné prevedenie skriniek, čo bolo firmou akceptované.

S kvalitou a celkovým vzhľadom skriniek sme veľmi spokojní, skultúrnil sa priestor študentských šatní, celá koncepcia riešenia šatní veľmi dobre zapadá už do zrealizovanej rekonštrukcie vstupnej haly do školy, čo vytvára veľmi elegantný a príjemný priestor.

V roku 2020 plánujeme dokončiť rekonštrukciu šatní dokúpením ďalších skriniek, čo budeme riešiť už len s firmou Educas s.r.o., nakoľko sme veľmi spokojní nielen s kvalitou, vyhotovením, ale aj s ústretovosťou firmy čo sa týka komunikácie, špecifických požiadaviek, termínov dodania.

Ďakujeme za doterajšiu spoluprácu a veríme v úspešnosť dokončenia celej rekonštrukcie študentských šatní na ŠUP Trenčín.

PaedDr. Ivan Štefka, riaditeľ, Škola umeleckého priemyslu v Trenčíne, Staničná 8, Trenčín, 2018, 2019, 2020

Koncom augusta 2020 sme si prostredníctvom objednávkového formulára spoločnosti Educas s.r.o. objednali 30 školských stoličiek SPP-2. Veľmi si cením promptnú, férovú a jasnú komunikáciu, ktorá bezprostredne po našej objednávke nasledovala. Pozitívne hodnotím aj možnosť vybrať si farbu a veľkosť. Rozhodli sme sa pre 2004 oranžovú, veľkosť 5. Stoličky sú od októbra 2020 k dispozícií žiakom našej školy v dvoch počítačových učebniach. Už len si spolu priať, aby sa situácia s koronavírusom upokojila a mohli byť už čoskoro pravidelne používané žiakmi našej školy.
Ešte raz ďakujem v mene celej našej školy za ústretovú komunikáciu, rýchle dodanie aj kvalitu stoličiek.

Ing. Jana Ščepková, ekonómka Základnej školy Sološnica, 2020

Spoločnosť Educas s.r.o. nám do školy dodala 8 ks krídlových tabúľ s posuvným systémom. S ich cenou i  kvalitou sme zatiaľ veľmi spokojný. Posuvný systém je bezproblémový, tichý. trochu sme sa však natrápili s jeho vyvažovaním, keďže sa tam vkladajú lámané obrubníky, dokonca zopár sme ich museli aj dokúpiť. So spoločnosťou spolupracujeme viacero rokov, veľmi oceňujem komunikáciu s konateľom spoločnosti p. Prostredným a verím, že aj v budúcnosti využijeme ich služby.

PhDr. B. Vaľko, riaditeľ ZŠ, Ing. O. Kožucha 11, Spišská Nová Ves, 2020

Koncom minulého roka, v decembri 2020, sme si od spoločnosti Educas s.r.o. objednali do školy nové lavice, aby sa študenti vrátili do vynovenej triedy. Vybrali sme si ju na základe pomeru cena/kvalita. Objednali sme si dvojmiestne lavice model L2N-1 (výškovo nastaviteľné) k nim stoličky a jednomiestne lavice model L2P1 so stoličkami. Všetky požadované produkty boli doručené bezproblémovo, v požadovanej kvalite a taktiež v požadovanom farebnom prevedení. S prístupom spoločnosti a s komunikáciou s nimi sme boli veľmi spokojní. V čase objednávky mali predajnú akciu a ako bolo sľúbené, tak katedru spolu so stoličkou sme dostali grátis.
Ďakujeme ešte raz za spoluprácu a v budúcnosti sa určite na nich znova obrátime.

SZŠ Moyzesova 17, Košice, Ing. Anna Gabštúrová, ekonóm, 2020

V mesiaci november, si Stredná odborná škola technická Námestovo objednala od spoločnosti Educas s.r.o. stoličky a lavice pre potreby školy, na zabezpečenie výuky.

Objednaný tovar zodpovedal tovaru deklarovanému na stránke spoločnosti. Tovar sme dostali tak, ako bol objednaný. Zodpovedala farba, aj kvalita vyhotovenia. Termín dodania bol daný potrebou vyrobiť objednaný tovar. Dodanie tovaru bolo zabezpečené na miesto určenia, podľa našich požiadaviek, tovar bol dobre zabalený a nepoškodený. Komunikácia prebiehala bez problémov. S pánom Prostredným sme našli riešenie, aj po zadaní objednávky. Verím, že v prípade potreby ďalších tovarov na vybavenie učební a dobrej cenovej ponuke sa na túto spoločnosť obrátime.

Stredná odborná škola technická Námestovo, Ing. Bernard Adamus Vedúci technickej skupiny, 2019

Potrebovali sme  zariadiť školským nábytkom dve triedy, tak sme oslovili firmy, ktoré majú v ponuke školský nábytok. Urobili sme prieskum trhu s určitými požiadavkami . Ponuky prichádzali, no najviac nás zaujala ponuka od Educas, s.r.o. Cena nábytku bola primeraná, nie prehnane vysoká. Objednali sme si výškovo nastaviteľné lavice a stoličky spolu s katedrami a učiteľskými stoličkami v žltom prevedení, samozrejme s montážou.

Tovar prišiel  v dohodnutom  termíne, vo vyhotovení  a farbe presne podľa našich predstáv, zmontovaný. Zložili nám ho tam, kde sme potrebovali. Boli sme príjemne prekvapení kvalitou vyhotovenia a ochotou a ústretovosťou  pána konateľa, ktorý nás informoval telefonicky  o „pohybe“  objednaného tovaru.

V budúcnosti, ak budeme potrebovať opäť zariadiť učebne, šatne, chodby či jedáleň, určite oslovíme túto spoločnosť!

Základná škola s materskou školou, Kornela Mahra 11, 917 08 Trnava, 2019

Dobrý deň,

spoločnosť Educas s.r.o. naša škola pozná už dlhšie, mali sme možnosť s nimi spolupracovať pri kúpe školského nábytku, konkrétne školské tabule typu TRIPTICH s piestovým posuvným systémom. Na základe dobrej spolupráce a kvality tovaru, sme sa rozhodli osloviť ich aj s požiadavkou zakúpenia školského setu – lavice a stoličky. Komunikácia, tak, ako je u nich zvykom, bola bezproblémová, dokonca sa prispôsobili našim požiadavkám a aj lehote dodania. Vrelo všetkým odporúčam obrátiť sa na spoločnosť EDUCAS s.r.o.

Mgr. Darina Krčíkova, SOŠ obchodu a služieb Prievidza, 2016, 2019riaditeľka školy

U firmy Educas s.r.o. si naša Stredná odborná škola technická, Ul. 1. mája 500, Vráble objednala v roku 2019 šatňové skrinky v rôznych farebných prevedeniach. Chceme touto cestou vysloviť poďakovanie za dodanie kvalitného tovaru, rýchlosť jeho dodania a v neposlednom rade oceňujeme výbornú vzájomnú komunikáciu. Tovar bol dodaný v termíne a skrinky sme umiestnili v šatni žiakov teoretického vyučovania a praktického výcviku. Skrinky ktoré nám dodali sú pevné a kvalitne vyhotovené.

Alžbeta Imreová, SOŠT Vráble, 2019