O nás

Vážený obchodný partner,
Educas je mladá perspektívna spoločnosť, zaoberajúca sa predajom školského a predškolského nábytku, školských a kancelárskych tabúľ.

Ponúkame odborný prístup, atraktívne ceny a kvalitu overenú množstvom spokojných zákazníkov.
Našim cieľom je presvedčiť zákazníka o tom, že v prípade kúpy tovaru od firmy Educas boli jeho finančné postriedky vynaložené racionálne a naozaj efektívne.

Výrobky sú certifikované systémom manažérstva kvality ISO 9001/2000. Pri ich výrobe boli splnené prísne normy, ktoré eliminujú škodlivé dopady na životné prostredie, v súlade so systémom enviromentálneho manažérstva podľa ISO 14001:2004.

Vážení zákazníci, v týchto dňoch oslovujeme klasickou aj elektronickou poštou prostredníctvom našich partnerov Vás – povinné osoby s ponukami obchodnej spolupráce. Zároveň ide o našu profesionálnu zvedavosť na Vašu spätnú väzbu a reakciu, teda nielen na reflektovanie k spolupráci, ale aj určenie právneho základu pri spracúvaní kontaktných údajov – ide o zmluvné a predzmluvné vzťahy, oprávnený záujem prevádzkovateľa, je v tomto prípade potrebný súhlas dotknutej osoby ak je možné považovať konkrétny kontakt za osobný údaj alebo o kombináciu právnych základov ? Vyhodnotenie na základe Vašej spätnej odozvy vypublikujeme na našej a webovej stránke. Vďaka za Vašu trpezlivosť a ústretovosť a koho sme sa našim prieskumom spojeným s oslovením dotkli, vopred sa ospravedlňujeme.


Užitočné informácie

Kvalitné materiály a prevedenie školského nábytku ponúkame ako samozrejmosť a považujeme ich v súčasnej dobe za štandard:

  •  7 – vrstvá veľmi odolná tvarovaná preglejka hrúbky až 10mm použitá pri výrobe stoličiek
  •  oceľové nity, ktorými sú sedáky a opierky stoličiek fixované ku konštrukcii. Ich výhodou oproti hliníkovým je vyššia pevnosť a zamedzenie špinenia detského oblečenia.
  •  polypropylén (PP) zo skupiny termoplastických polymérov použitý pri výrobe sedákov a opierok niektorých modelov stoličiek je odolný voči olejom a chemickým rozpúšťadlám, čo ho robí veľmi vhodným najmä pre použitie v chemických laboratóriách ale i všade tam, kde je potrebná zvýšená odolnosť voči chemikáliám.
  •  hrúbka pracovnej dosky stolov 18mm a 25mm. Dosky sú ku konštrukcii stola pevne priskrutkované štyrmi metrickými skrutkami M6x45mm a nie obyčajnými samoreznými skrutkami do dreva.
  •  rohy stolov sú opatrené liatou PUR hranou, čo ju robí takmer neodtrhnuteľnú od samotnej dosky stola. Jej hrúbka je pri 18mm pracovnej doske 3,5mm a pri 25mm doske až 6mm. Všetky sú s rádiusom 25mm.
  •  súčasťou viacerých modelov sú i rektifikačné nožičky, ktoré eliminujú nerovnosti podlahy až do výšky 2,5 cm a pomocné koliečka pre lepšiu manipuláciu.

Kontaktujte nás

Telefón

+421 (0)908 043 183

Adresa

Educas s.r.o.
Továrenská 5
911 05 Trenčín