Vybavenie pre školy

+421908043183
obchod@educas.sk

Referencie

Z firmy Educas sme objednali dvojmiestne lavice výškovo nastaviteľné, model L2N vo veľkosti 5-7 a farbe RAL9006. S kvalitou tovaru sme boli veľmi spokojní, tovar bol riadne zabalený a dodaný v lehote. Prepravca bol príjemný. Milo nás prekvapila vzájomná komunikácia. Pán Prostredný bol veľmi ústretový a všetky naše požiadavky riešil obratom, čo nám veľmi pomohlo. Veľmi dobre sa nám s touto firmou spolupracovalo a aj v budúcnosti pri nákupe školského nábytku ich určite oslovíme.

Gabriela Ravasová, Obchodná akadémia Senica

Z firmy Educas sme si objednávali školské dvojmiestne výškovo nastaviteľné lavice, model L2N-2 vo veľkosti 5 -7, farba RAL 2064. Prieskumom trhu vyšli najvýhodnejšie. S kvalitou tovaru sme veľmi spokojní. Predpokladaná dodávka lavíc bola odhadovaná na 4-5 týždňov. Boli ešte skôr. Profesionálny prístup a ochota od prvého kontaktu až po samotný predaj a dodanie tovaru. Tovar prišiel nepoškodený, kompletný, zodpovedá zobrazeniu na webe (odtieň konštrukcie lavíc). Spokojnosť, rýchlosť, prijateľná cena. Určite ich služby ešte využijeme pri nasledujúcej objednávke školského nábytku. Na základe týchto skúseností, spoločnosť Educas s.r.o. odporúčame každému. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Michaela Blahová, Spojená škola, Jána Bottu 31, Trnava, marec 2024

Od spoločnosti Educas s.r.o. sme brali školský nábytok “ nastaviteľné lavice, model L2N-2 vo veľkosti 3-7 a farbe RAL1021″. Kvalita vyhotovenia bola výborná farba zodpovedala vzorkovníku. Komunikácia s firmou bola bezproblémová a termín dodávky tovaru bol bol od zadania objednávky po doručenie vyhovujúci. Aj v budúcnosti, ak budeme potrebovať objednať školský nábytok, tak sa určite obrátime na firmu Educas s.r.o.

Mgr. Ondrej Krišanda – riaditeľ ZŠ Kysak, marec 2024

Ďakujeme za dodávku tovaru – stoličky do počítačovej učebne. Tovar je kvalitný, sme s ním spokojní. Tovar bol dodaný rýchlo. Ďakujem aj za príjemnú komunikáciu, ktorou sme vyriešili aj rozmery stoličiek.

Mgr. Danka Karabinošová, riaditeľka školy Župčany, december 2023

Z firmy Educas sme si opakovane objednávali šatňové skrinky a sety jednomiestnych lavíc a stoličiek. S kvalitou tovaru sme veľmi spokojní. Naša objednávka bola špecifická viacfarebným prevedením – veľmi kladne hodnotím komunikáciu s pánom Prostredným. V rámci našej rôznorodej objednávky došlo aj k zámene farebnosti tovaru, ale problém bol veľmi promptne a efektívne vyriešený, komunikácia bola výborná. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Jana Buteková, riaditeľka SZŠ Felix v Žiline, august 2023

Firma Educas s.r.o. realizovala predaj  školských  lavíc a stoličiek na ZŠ v Diakovciach. Môžeme konštatovať profesionálny prístup od prvého kontaktu až po samotný  predaj a dodanie tovaru. Tovar došiel nepoškodený, kompletný, zodpovedá zobrazeniu na e-shope. Spokojnosť, rýchlosť, prijateľná cena.Určite ich služby ešte využijeme pri ďalšej objednávke školského nábytku.

Anita Daničová, ZŠ Diakovce, september 2023

Firmu EDUCAS môžeme vrelo odporúčať. Našu objednávku sme potrebovali dodať v relatívne krátkom čase. Ostatné firmy ponúkajúce školský nábytok nám nevedeli vyhovieť. Vo firme EDUCAS nám ich sľúbili dodať na konci augusta.  Školské sety dvojmiestnej nastaviteľnej lavice, model L2N-2 so stoličkami, model SPN-1 sú naozaj krásne a praktické. Našich piatačikov tak čakala úplne nová trieda. Kvalita vyhotovenia tovaru je výborná. Lavice i stoličky sú nastaviteľné a porastú spolu s deťmi. Farebné prevedenie je naozaj krásne a rozžiarilo celú miestnosť. Dodanie bolo úplne bezproblémové. Tovar bol starostlivo zabalený, čím sa zabránilo prípadnému poškodeniu. Oceňujem vzájomnú komunikáciu od objednania až po privezenie tovaru. Cenovo to bolo taktiež veľmi výhodné.

Dagmar Baculová, ZŠ Dolná Tižiná, september 2023

Naša komunikácia s vašou spoločnosťou Educas s.r.o. bola naozaj efektívna a príjemná. Radi by sme vám poďakovali za ochotu, s ktorou ste nám odpovedali na všetky naše otázky k dodávke aj k prevedeniu Vášho tovaru. Objednali sme si dvojmiestne lavice L2P-1 a stoličky SPP-1. Prišli v 100% kvalite a vo veľmi krátkom čase. Špeciálne oceňujeme vopred dohodnutý termín a spôsob dodávky. Na základe týchto skúseností, Vašu spoločnosť Educas s.r.o. odporúčame každému a v budúcnosti sa na vás opäť radi obrátime.

Lenka Hodoňová, tajomníčka ZŠ Limbová, Žilina, jún 2023

Firmu Educas.,s.r.o. môžem odporučiť. Školské stoličky (typ SPP-4 v rôznych farebných variantoch) v celkovom počte 90 ks dodali za dohodnutú cenu v dohodnutom termíne. Prieskumom trhu vyšli najvýhodnejšie a vyzerá, že tie stoličky aj niečo vydržia nakoľko sú určené pre dospelých ľudí – vysokoškolákov.

Stanislav Paulovič, VŠ pedagóg, Technická fakulta,  Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre, marec 2023

Touto cestou sa chceme poďakovať Mgr. Prostrednému, s ktorým sme riešili školské sety – lavice a stoličky. Celkový prístup od komunikácie  až po dodanie školských setov prebiehal veľmi korektne. Všetko prišlo tak ako malo v požadovanej farbe a kvalite. Vrelo všetkým odporúčame obrátiť sa na spoločnosť EDUCAS s.r.o.

Iveta Kosturikova, Základná škola, Klačno 4/2201, Ružomberok, november 2022

So spoločnosťou Educas, s.r.o máme veľmi dobré skúsenosti. Objednávali sme od nich školské lavice. Celý proces od komunikácie, cez naše otázky a dopyt až po dodanie lavíc prebiehal veľmi korektne a trasparentne. Školské lavice boli dodané v súlade s časovým harmonogramom dodania a v požadovanom farebnom odtieni a kvalite. Platbu za lavice sme realizovali až po dodaní bez nutnosti nejakej formy zálohy vopred. Spoločnosť Educas, s.r.o. odporúčame pre realizáciu objednávok školského nábytku. 

RNDr. Milan Koščo, PhD., MBA, Gymnázium sv. Košických mučeníkov, Košice-KVP, september 2022

Rada by som sa Vám poďakovala za spoluprácu Vašich zamestnancov pri zakúpení setov školských jednomiestnych lavíc model L1N-3 a stoličiek model SPN-2. Výnimočne si vážim ich veľmi rýchly prístup, pomoc s výberom a vzájomnú komunikáciu. Objednávka bola dodaná veľmi rýchlo, v očakávanej kvalite a za výbornú cenu. Určite sa na Vás obrátime aj pri našich budúcich objednávkach školského nábytku.

Silvia Stahoňová, hospodárka Francúzskej medzinárodnej školy v Bratislave, jún 2022

Dobrý deň,touto cestou by sme sa chceli poďakovať za spoluprácu pri zakúpení setov školských lavíc  L2P-4 + stoličiek SPP-2  + tabuľa Vašou spoločnosťou Educas.,s.r.o. Po vzájomnej komunikácii,ktorá prebehla bez problémov,ochotne ste nám poradili,rýchlo sety dodali a my sme boli spokojní s Vašim dodaním aj s tovarom. Robili sme prieskum trhu a u Vás sme ceny našli najvýhodnejšie a vo veľmi dobrej kvalite,preto Vás určite odporúčame.

Miroslava Eliašová, hospodárka školy ZUŠ Márie Hemerkovej Košice, jún 2022

Touto cestou  by som sa Vám rada poďakovala za opakovanú spoluprácu a promtnosť pri zakúpení setov školských lavíc a stoličiek L2N1 + stolička SPN-1  vo Vašej spoločnosti Educas s.r.o.  Po telefonickom rozhovore,  vzájomnej emailovej komunikácii a objednávke oceňujem veľmi rýchle vybavenie a následné dodanie objednávky. Rovnako oceňujem rýchle dodanie objednaných produktov.
Ceny  produktov  firmy Educas s.r.o. oproti iným výrobcom sú  najvýhodnejšie a vo výbornej kvalite. Vrelo odporúčam Vašu spoločnosť  všetkým záujemcom o školský nábytok.

Helena Hirková, ekonómka, ZŠ Moskovská, Michalovce, jún 2022

Rada by som sa Vám poďakovala za spoluprácu a ústretovosť pri zakúpení setov školských lavíc a stoličiek L2P-2 + stolička SPP-1 s katedrou vo Vašej spoločnosti Educas s.r.o. v januári 2022. Po telefonickom skontaktovaní sa a následnej vzájomnej emailovej komunikácii a objednávke oceňujem veľmi rýchle vybavenie a následné dodanie objednávky a naozaj ústretové zladenie termínu dodávky, a to vzhľadom na vianočné prázdniny. Rovnako oceňujem dodržanie termínu 6 týždňov, keďže objednané produkty zadávate do výroby.
Samotné produkty v skutočnosti zodpovedajú vyobrazeniu na Vašej stránke. Vyhotovenie drevených ako aj kovových častí  je kvalitné a mimoriadne vhodné do školských priestorov je vyhotovenie lavíc so zaoblenými hranami. Taktiež realite zodpovedá aj na Vašej stránke zverejnená paleta farieb. Okrem toho chcem vyzdvihnúť veľmi podstatnú vec, ktorou je cena. Cenovo sú nami objednané produkty Educas s.r.o. oproti iným výrobcom skutočne najvýhodnejšie a ponúkajú naozaj výbornú kvalitu. Vrelo Vašu spoločnosť odporúčam všetkým záujemcom o školský nábytok, resp. vybavenie pre školy a verím, že rovnako úspešná bude v prípade potreby aj ďalšia spolupráca.

PaedDr. Katarína Pajtašová, pedagóg SOST, Partizánska 1, Michalovce, január 2022

Škola umeleckého priemyslu v Trenčíne, Staničná 8, Trenčín 911 05 spolupracovala s firmou Educas s.r.o., na dodávke šatňových skriniek pre študentov našej školy.
V roku 2018 sa zrealizovala I. etapa – dodávka a montáž 45ks trojskriniek a v roku 2019 II.etapa – dodávka a montáž 45ks trojskriniek. Mali sme špecifické požiadavky na vnútorné vybavenie skriniek ako aj na farebné prevedenie skriniek, čo bolo firmou akceptované.
S kvalitou a celkovým vzhľadom skriniek sme veľmi spokojní, skultúrnil sa priestor študentských šatní, celá koncepcia riešenia šatní veľmi dobre zapadá už do zrealizovanej rekonštrukcie vstupnej haly do školy, čo vytvára veľmi elegantný a príjemný priestor.
V roku 2020 plánujeme dokončiť rekonštrukciu šatní dokúpením ďalších skriniek, čo budeme riešiť už len s firmou Educas s.r.o., nakoľko sme veľmi spokojní nielen s kvalitou, vyhotovením, ale aj s ústretovosťou firmy čo sa týka komunikácie, špecifických požiadaviek, termínov dodania.
Ďakujeme za doterajšiu spoluprácu a veríme v úspešnosť dokončenia celej rekonštrukcie študentských šatní na ŠUP Trenčín.

PaedDr. Ivan Štefka, riaditeľ Škola umeleckého priemyslu v Trenčíne, október 2018, 2019, 2020

Koncom augusta 2020 sme si prostredníctvom objednávkového formulára spoločnosti Educas s.r.o. objednali 30 školských stoličiek SPP-2. Veľmi si cením promptnú, férovú a jasnú komunikáciu, ktorá bezprostredne po našej objednávke nasledovala. Pozitívne hodnotím aj možnosť vybrať si farbu a veľkosť. Rozhodli sme sa pre 2004 oranžovú, veľkosť 5. Stoličky sú od októbra 2020 k dispozícií žiakom našej školy v dvoch počítačových učebniach. Už len si spolu priať, aby sa situácia s koronavírusom upokojila a mohli byť už čoskoro pravidelne používané žiakmi našej školy.
Ešte raz ďakujem v mene celej našej školy za ústretovú komunikáciu, rýchle dodanie aj kvalitu stoličiek.

Ing. Jana Ščepková, ekonómka Základnej školy Sološnica, február 2021

Koncom minulého roka, v decembri 2020, sme si od spoločnosti Educas s.r.o. objednali do školy nové lavice, aby sa študenti vrátili do vynovenej triedy. Vybrali sme si ju na základe pomeru cena/kvalita. Objednali sme si dvojmiestne lavice model L2N-1 (výškovo nastaviteľné) k nim stoličky a jednomiestne lavice model L2P1 so stoličkami. Všetky požadované produkty boli doručené bezproblémovo, v požadovanej kvalite a taktiež v požadovanom farebnom prevedení. S prístupom spoločnosti a s komunikáciou s nimi sme boli veľmi spokojní. V čase objednávky mali predajnú akciu a ako bolo sľúbené, tak katedru spolu so stoličkou sme dostali grátis.
Ďakujeme ešte raz za spoluprácu a v budúcnosti sa určite na nich znova obrátime.

Ing. Anna Gabštúrová, SZŠ Moyzesova 17, Košice, február 2021

V mesiaci november, si Stredná odborná škola technická Námestovo objednala od spoločnosti Educas s.r.o. stoličky a lavice pre potreby školy, na zabezpečenie výuky.
Objednaný tovar zodpovedal tovaru deklarovanému na stránke spoločnosti. Tovar sme dostali tak, ako bol objednaný. Zodpovedala farba, aj kvalita vyhotovenia. Termín dodania bol daný potrebou vyrobiť objednaný tovar. Dodanie tovaru bolo zabezpečené na miesto určenia, podľa našich požiadaviek, tovar bol dobre zabalený a nepoškodený. Komunikácia prebiehala bez problémov. S pánom Prostredným sme našli riešenie, aj po zadaní objednávky. Verím, že v prípade potreby ďalších tovarov na vybavenie učební a dobrej cenovej ponuke sa na túto spoločnosť obrátime.

Ing. Bernard Adamus, Vedúci technickej skupiny Stredná odborná škola technická Námestovo, február 2020

Spoločnosť Educas s.r.o. nám do školy dodala 8 ks krídlových tabúľ s posuvným systémom. S ich cenou i  kvalitou sme zatiaľ veľmi spokojný. Posuvný systém je bezproblémový, tichý. trochu sme sa však natrápili s jeho vyvažovaním, keďže sa tam vkladajú lámané obrubníky, dokonca zopár sme ich museli aj dokúpiť. So spoločnosťou spolupracujeme viacero rokov, veľmi oceňujem komunikáciu s konateľom spoločnosti p. Prostredným a verím, že aj v budúcnosti využijeme ich služby.

PhDr. B. Vaľko, riaditeľ ZŠ Ing. O. Kožucha 11 Spišská Nová Ves, november 2020

Potrebovali sme  zariadiť školským nábytkom dve triedy, tak sme oslovili firmy, ktoré majú v ponuke školský nábytok. Urobili sme prieskum trhu s určitými požiadavkami . Ponuky prichádzali, no najviac nás zaujala ponuka od Educas, s.r.o. Cena nábytku bola primeraná, nie prehnane vysoká. Objednali sme si výškovo nastaviteľné lavice a stoličky spolu s katedrami a učiteľskými stoličkami v žltom prevedení, samozrejme s montážou.
Tovar prišiel  v dohodnutom  termíne, vo vyhotovení  a farbe presne podľa našich predstáv, zmontovaný. Zložili nám ho tam, kde sme potrebovali. Boli sme príjemne prekvapení kvalitou vyhotovenia a ochotou a ústretovosťou  pána konateľa, ktorý nás informoval telefonicky  o „pohybe“  objednaného tovaru.
V budúcnosti, ak budeme potrebovať opäť zariadiť učebne, šatne, chodby či jedáleň, určite oslovíme túto spoločnosť!

Základná škola s materskou školou Kornela Mahra 11, 917 08 Trnava, október 2019

Dobrý deň,
spoločnosť Educas s.r.o. naša škola pozná už dlhšie, mali sme možnosť s nimi spolupracovať pri kúpe školského nábytku, konkrétne školské tabule typu TRIPTICH s piestovým posuvným systémom. Na základe dobrej spolupráce a kvality tovaru, sme sa rozhodli osloviť ich aj s požiadavkou zakúpenia školského setu – lavice a stoličky. Komunikácia, tak, ako je u nich zvykom, bola bezproblémová, dokonca sa prispôsobili našim požiadavkám a aj lehote dodania. Vrelo všetkým odporúčam obrátiť sa na spoločnosť EDUCAS s.r.o.

Mgr. Darina Krčíkova, SOŠ obchodu a služieb Prievidza, október 2019

U firmy Educas s.r.o. si naša Stredná odborná škola technická, Ul. 1. mája 500, Vráble objednala v roku 2019 šatňové skrinky v rôznych farebných prevedeniach. Chceme touto cestou vysloviť poďakovanie za dodanie kvalitného tovaru, rýchlosť jeho dodania a v neposlednom rade oceňujeme výbornú vzájomnú komunikáciu. Tovar bol dodaný v termíne a skrinky sme umiestnili v šatni žiakov teoretického vyučovania a praktického výcviku. Skrinky ktoré nám dodali sú pevné a kvalitne vyhotovené.

Alžbeta Imreová, SOŠT Vráble, november 2019